CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

Milí přátelé, klienti, děkuji vám za krásná slova, která 
posíláte po focení. Vážím si vaší přízně. 

U paní Ivety jsme byli s mojí rodinou již čtyřikrát a vždy jsme byli naprosto spokojení. Setkali jsme se s profesionalitou a úžasným přístupem k dětem. Na posledním focení byla moje jeden a půl roční dcera nachlazená a tudíž pěkně nepříjemná, vůbec nechtěla spolupracovat. Domů jsem jela smířená s tím, že z fotek asi nic nebude. Paní Iveta opět nezklamala a fotky byly naprosto dokonalé. Paní Iveto moc děkujeme za moc krásné fotky, pěkné zážitky a určitě k Vám brzy opět zavítáme.

Iveta Charvátová

... a velice příjemně strávený čas jsem prožila v přítomnosti této skvělé ženy. Atmosféra byla uvolněná, velmi příjemná, cítila jsem se "ve své kůži". S úžasem jsem se pak pozorovala na fotografiích a děkovala nejen jí, ale i sobě, že jsem našla čas a odvahu poznat skrze foto část sama sebe. Opravdu vřele doporučuji, stojí to za to ! PS: těším se na další setkání.

Petra Vlachová

Paní Solařovou jsem si vybrala náhodně při hledání na internetu a rozhodně to nebyl krok vedle...vybrala jsem si ji pro focení svých dvou dcer, společně se mnou, mou maminkou a babičkou. Chtěla jsem jarní focení v exteriéru a paní Solařová mi ochotně nabídla nečekaně brzký termín jen abychom stihly růžový sad v květu...výsledkem jsou okouzlující fotografie a tím pádem krásná vzpomínka pro mě a mé nejbližší. Děkuji a vřele doporučuji.

Iveta Charvátová

Poděkování za úžasné focení, velkou spoustu nápadů a krásné fotografie. Díky paní Solařové jsem si splnila svůj velký sen a mám krásnou sadu fotografií. Doporučila bych každému, kdo se ještě nerozhodl. Mnohokrát děkuji.

Alena Packová

K paní Solařové se již 6 let stále vracíme, což samo o sobě o hodně svědčí. Mezitím se nám narodili 2 děťátka a všechny důležité momentky máme zachycené právě paní Solařovou na fotkách. Vyhovuje nám její profesionalita, krásné provedení, její rady i respektování našich přání a hlavně lidský přístup. Vřele doporučujeme.

Petra Kubová

Paní fotografku vřele doporučuji. Nechala jsem se fotit asi před dvěma měsíci a za měsíc jsem přivedla na focení celou rodinu 🙂 Paní Iveta je velmi příjemná, vstřícná, trpělivá a komunikativní. Zvlášť z prvního focení jsem měla obavy, byla jsem nervózní, že jsem nefotogenická apd., ale paní Iveta mě dokázala zbavit veškeré nejistoty. Proto jsem se za měsíc vrátila a určitě to nebyly poslední fotky s paní fotografkou.

Ludmila Konečná

Příjemná spolupráce, krásné fotky...zkrátka maximální spokojenost. U Ivety jsme nejdříve fotili naše štěně, kde se ukázala Ivetina svatá trpělivost a kreativita 🙂 ...takže byla naší jasnou volbou i na těhotenské fotky a určitě se budeme vracet i na další focení 🙂 Za mne můžu jen doporučit!

Markéta Nosková

Profesionální, kreativní, rychlá fotografka s mnoha nápady, spoustou dekorací a příjemným a citlivým přístupem - co víc si přát? Služeb paní Solařové jsem i s dětmi využila opakovaně a mohu jen doporučit!

Iva Ledererová

Chtěla jsem vyfotit syna, který není zrovna v tom věku, kdy by se rád předváděl před objektivy fotografů. Jaké bylo však mé milé překvapení, když my, rodiče, se přišli podívat a synek dbal všech pokynů paní Solařové - Ivetky a vůbec proti ničemu neprotestoval (ba naopak). Opravdu si to moc užil a má krásnou památku na svá pubertální léta. Fotografie jsou moc super a Ivetce patří VELKÝ DÍK za nejen profesionální fotografie, ale především profesionální přístup, který je vidět na výsledku.

Renata Návarová

Příjemně strávené chvíle ve společnosti úžasných přátel, skvělé fotografky i vizážistky. Dostanou Vás do pohody neuvěřitelným optimismem a profesionalitou. Veškerý stud jde stranou :-). Z focení si odnášíte nejenom dobrý pocit ale i skvělé fotografie. Děkuji za nezapomenutelné okamžiky!

Žaneta Jéglová