RODINNÉ FOCENÍ

Rodinná fotografie umístěná nad sedačkou v obývacím pokoji? Proč ne, fotografie, vážné, dovádivé, veselé, inscenované nebo přirozené, ale vždy z nich čiší rodinná pohoda a vzájemná láska. 

FOTOGALERIE RODINNÉ FOTO

O RODINNÉM FOCENÍ

Rodinné foto? Všichni bychom měli rádi fotografii, na které je celá rodina. Kromě selfie fotek z mobilu, ale vždy někdo z rodiny chybí. Rodinné focení – zábava nebo za trest? Rozhodně to první! Když přijdete na focení s dítkem, bude u mě vítáno, stejně jako ostatní členové rodiny. Focení byste si měli všichni užít, takže žádný stres.

Dbejte jen na to, abyste byli jako rodina sladění, ať už barevně či stylově. Pokud budeme fotit celé postavy, je vhodnější fotit bez ponožek, a určitě nechejte doma různá trika s nápisy a obrázky. A rozmyslete též, jestli fotografii chcete do alba nebo pak zvětšit na stěnu. Uděláme spoustu záběrů, abychom vybrali tu vaši “pravou rodinnou”. 

CENÍK - RODINNÉ FOTO

Balíček MINI 8 upravených fotografií, 8 tištěných 10x15, foto nad rámec zakázky (bez tisku) á 160,- 1.650 Kč
Balíček STŘED 10 upravených fotografií, 10 tištěných 10x15, foto nad rámec zakázky (bez tisku) á 130,- 1.950 Kč
Balíček EXTRA 15 upravených fotografií, 15 tištěných 10x15 nebo 5ks 15x23, foto nad rámec zakázky (bez tisku) á 100,- 2.600 Kč

CO SE O MĚ ŘÍKÁ

Naše první focení bylo,když jsem byla TĚHULE :)V krásném atelieru se člověk hned uvolní a cítí se díky Ivetce velice uvolněně,krásně i když jste jak melounek 😀 a jedinečně ♥. Focení jsme využili podruhé hned, jak se nám narodila dcera:) a vím že se sem opět vrátíme ♥ Děkujeme za nádherné fotečky.

Zuzanamateřská dovolená

Děkujeme moc za skvělou spolupráci. Focení jsme využili 2x, prvně jako těhotenské, bylo to naše první focení vůbec, ale obavy byly hned fuč, díky milému a profi přístupu paní fotografky. Vždy nám ve všem vyhověla. Další focení bylo již s narozeným synem, opět zážitek, moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Petramateřská dovolená

Focení s pani Ivetkou bylo moc fajn. Velmi příjemná paní, co to umí s dětmi. Moje 3 holčičky si focení užili. Spousta nápadů a dekorací jak děvčata vyfotit... Moc jsme si to užili všichni 🙂

Jana Veleckámateřská dovolená