PORTRÉT
A BYZNYS 
FOTO

Fotografie na životopis, do firemních magazínů, na vaše webové stránky.
Foto pro maminku či babičku, přítele nebo jen tak.

FOTOGALERIE PORTRÉTY A BYZNYS FOTO

O PORTRÉTNÍM A BYZNYS FOCENÍ

Portét může být byznys fotografie, nebo portrétní foto v různém stylu. Od klasické až po romantické fotografie. Fotografie ve stylu PIN UP jsou také velmi populární a stoprocentně zaujmou jak výsledkem tak vás průběh focení.

Byznys fotografie fotíme s mými klienty na životopis, do firemních magazínů nebo na webové stránky. Popovídáme si spolu k jaké příležitosti portrét potřebujete, abychom maximálně vystihli Vaši osobnost.

Portréty fotím venku, v ateliéru, nebo třeba u vás doma, ve firmě nebo v kavárně. Jsou rozdílné v jednoduchosti scény, stylingu a v pozách.

CENÍK - PORTRÉT A BYZNYS FOTO

Byznys foto 2 upravené fotografie elektronicky, foto nad rámec zakázky (bez tisku) á 150,- 495 Kč
Balíček MINI 8 upravených fotografií, 8 tištěných 10x15, foto nad rámec zakázky (bez tisku) á 160,- 1.650 Kč
Balíček STŘED 10 upravených fotografií, 10 tištěných 10x15, foto nad rámec zakázky (bez tisku) á 130,- 1.950 Kč
Balíček EXTRA 15 upravených fotografií, 15 tištěných 10x15 nebo 5ks 15x23, foto nad rámec zakázky (bez tisku) á 100,- 2.600 Kč

CO SE O MĚ ŘÍKÁ

Ivetka je uzasne lidsky clovek. Mila, usmevava a pri foceni se s ni člověk citi opravdu uvolnene. Ma cit pro umeni, ale hlavne ten pristup, ktery leckde chybi. Fotky jsem dostala v krasnem balicku s poděkováním. To jsem jeste nikde nezazila:-)

Petra Urbánkovámake-up artist

Focení bylo moc příjemné, celou dobu panovala přátelská atmosféra a cítila jsem se naprosto přirozeně. Moc se mi líbily Vaše nápady, ke všem šatům a doplňkům Vás napadaly další a další kombinace a scény. Zažila jsem opravdu nevšední dopoledne plné krásných zážitků. Obdivuji Váš přátelský přístup a empatii, cítila jsem se velice dobře, všechno jste mi vysvětlovala, dávala mi cenné rady, o všem jsme spolu mluvily a konzultovaly jsme všechny kroky.

Eliška

Milá Iveto, focení profilových fotografií zaměstnanců naší firmy pro nás byly velmi příjemné chvíle strávené s tebou. Je vidět, že svoji práci máš velmi ráda. Tvůj entuziasmus jsi nenuceně dokázala použít na obměkčení některých kolegyň a kolegů, kteří z focení měli zcela zbytečné obavy a fotografie jsou jasným důkazem. Myslím, že za všechny mohu upřímně poděkovat.

Renataspol. DISA