GLAMOUR a BUDOIR  FOCENÍ

Činit ženu krásnější, ukázat jí její krásu, pozdvihnout ji a dodat třeba i ztracené nebo ještě nenalezené sebevědomí je to, co mě baví a naplňuje. Zasloužíte si to. Každá žena! Bez vyjímky.

FOTOGALERIE GLAMOUR A BUDOIR FOTO

O GLAMOUR a BUDOIR FOCENÍ

Stále více a více oblíbené fotografie u žen, ale i u mě. 
Jsem vděčná za Vaši důvěru, děkuji za to, že se mi svěříte.

Fotografie žánru GlamourBudoir nejsou jen pro vyvolené. Jsou tu pro každou z vás. Pro každou ženu bez ohledu na věk, konfekční velikost, atraktivitu. Nečekám od vás dokonalé míry, bezchybnou pleť a pózy světových modelek. Ženy, které přijdou na focení, jsou kadeřnice, sekretářky, právničky, lékařky, zubařky, studentky, prodavačky, poštovní úřednice, managerky a majitelky velkých firem, maminky v domácnosti a také ty, které právě svoji práci hledají. Nabídnu Vám jednoznačně individuální přístup, nemusíte se obávat svých nedostatků, které na sobě každá vidíme, nepodceňujte se. Choulostivější partie jsou v tomto fotografickém žánru zakryty oděvěm, jinou částí těla, často se o zakrytí postará rozostření nebo hra stínů a světel. Takto si odnesete více fotografií, jimž vévodí originalita a různorodost. 
Glamour i Budoir fotografie svým zpracováním musí vyvolat u diváka určitý pocit sexuálního napětí. Naznačují svlékání, předehru, zachycují ženskou krásu, smyslnost a intimitu. Fotografie jsou svůdné a slušivé s nádechem luxusu. Výsledek je luxusní, nikoliv laciný. To jsou mé úkoly jako fotografky a věřte, že vše tohle na vaší fotografii bude čitelné. 

Povedu vás focením, poradím s pozami a společně vymyslíme, co je pro Vás příjemné, s čím Vy se ztotožníte. Netlačím Vás do toho, co není Vám vlastní či blízké.  I akty v mém podání jsou decentní, v hlavní roli je hra světel, stínů a křivek Vašeho těla a u Glamour, Budoir i aktu je výsledkem fotografie, která nechává pracovat divákovu fantazii.

Fotit můžeme v ateliéru, v jiném studiu, hotelu, u vás doma …

U glamour fotografie a portrétů je velmi důležitý make-up a postprodukce, fotografie upravuji citlivě s důrazem na Vaši přirozenou krásu, kterou má fotografie podtrhnout.

Často si tyto žánry volí z  důvodu zvýšení sebevědomí, krize ve vztahu nebo manželství, ukončení nebo zahájení další etapy života. Ženy využívají glamour fotografii také jako dárek pro partnera, třeba k výročí, svatbě nebo jen tak. V neposlední řadě by to měl být dárek pro každou ženu. Pro každou ženu. Zasloužíte si to.

Přijďte, buďte sama sebou, ukážu vám jak na to, uvolníme atmosféru a vy si to užijete. Fotografie jsou pro vás jako důkaz, důkaz vaší krásy. 

Jsem vděčná za Vaši důvěru, děkuji za to, že se mi svěříte.

Více info o tomto foceni najdete na blogu v článku zde:

Glamour Budoir
4.900 Kč
10 upravených fotografií
foto navíc á 300 Kč
max. 150 minut
líčení + styling
tisk v ceně
Objednat
Zážitek pro každou ženu, budete z výsledku nadšená, postarám se o Vás, vše zvládneme, počáteční trému rozpustíme a focení se pro Vás stává zážitkem s úžasným výsledkem. I když nemáte zkušenosti s focením, máte pocit, že jste nefotogenická, budete překvapena. Pomohu s pózami, stylingem, vysvětlím co a jak vypadá nejlépe. Budete zářit a focení si užijete.

CO SE O MĚ ŘÍKÁ

Úžasné focení s užasnou fotografkou:)) Příjemná a uvolněná atmosféra ve velmi hezkém a milém útulném atelieru. Fotečky krásné, doporučuji všem ženám, které si chtějí udělat hezké fotky sami pro sebe a nebo jako krásný dárek pro svoji drahou polovičku:) Opravdu není třeba se stydět nebo bát paní fotografka poradí a s výsledkem budete určitě spokojeni doporučuji všem.
Jana FráňováNehtový designer
Ivetka je nejen fotograf, ale především kreativní umělkyně, která dokáže zachytit v jediném okamžiku to nejkrásnější a nejpodstatnější. Její fotky mají duši. Focení byl pro mě zážitek a doporučuji ho všem, kteří potřebují zvednout náladu, uvidět se dokonalou, krásnou osobou a najít tak spřízněnou duši ve svém vlastním obraze.
Kamila Slavíčkovámajitelka společnosti Kaicentrum
Velice příjemně strávený čas jsem prožila v přítomnosti této skvělé ženy. Atmosféra byla uvolněná, velmi příjemná, cítila jsem se "ve své kůži". S úžasem jsem se pak pozorovala na fotografiích a děkovala nejen jí, ale i sobě, že jsem našla čas a odvahu poznat skrze foto část sama sebe. Opravdu vřele doporučuji, stojí to za to ! PS: těším se na další setkání.
Petramanager