E-book s tipy pro budoucí i stávající maminky:

CO MIMINKA POTŘEBUJÍ

Pro všechny, kteří chtějí porozumět miminkům. Pro ty, co chtějí porozumět sami sobě, protože i my jsme byli miminky, i my jsme se jednou narodili. Jak se naladit a poslouchat své vnitřní já

ebook co miminka potřebují
 • Užívat si mateřství nebo se těšit až přijde chůva?
 • Jak naplnit potřeby miminka?
 • Jak jej utišit?
 • Co vlastně chceme?
 • Jak důležité jsou první okamžiky života?

S čím vám e-book může pomoci?

 • Získáte jistotu
  Jistotu, že dáváte miminku skutečně to, co potřebuje.
 • Konkrétní postupy
  Ukážu vám kroky, které uklidní nejen miminko, ale i vás. Ukážu vám jak na to.
 • Pocit
  Pocit klidu, blaženosti, uspokojení, že dokážu miminko uklidnit a uspat je pro každou ženu výzvou a výhrou.
 • Tipy a informace
  Jsme si jista, že získáte minimálně jednu novou informaci. A to se počítá.
 • Naladění
  Kniha vám pomůže naladit se na miminko, na jeho potřeby. Nebudete již bezradná, sama ve své rozladěnosti. Najdete si ke svému drobečkovi cestu. Každá si zasloužíme být štastná maminka.
 • Jak se nebát focení
  Rádi byste měli vzpomínku na novorozené miminko, ale bojíte se focení? Jak to vše zvládnete. Pomohu vám na cestě za krásnými fotografiemi, odbouráme strach, abyste si focení skutečně užili.

Kapitoly e-booku

 • 1
  Úvod
  Pár slov o mě a proč jsem se začala zajímat o to, co miminka potřebují.
 • 2
  Proč jsem napsala tento e-book?
  Každé dítě je jiné, to bezesporu, a je rozhodně jednoduché a pohodlné dát nálepku a čekat, až z toho vyroste. Ale někdy ani nevíme o tom, že to tak být nemusí a skutečně věříme, že děti zkrátka takové jsou.
 • 3
  Co chce pro své dítě každá matka, každý rodič?
  To nejlepší. Jednoznačná odpověď každého rodiče. Otázka je, jestli jsme schopni rozeznat, co je pro dítě skutečně dobré a co je pro něj dobré podle nás, kteří jsme již ovlivněni vyspělostí dnešní doby a předsudky.
 • 4
  Žijeme ve vyspělé společnosti?
  Intuice, společnost, změna. Spousta žen „žije“ dál i po narození miminka, jsou aktivní jak ve své práci, tak ve společenském životě, ve sportu… To je ono. I miminko nás chce vidět žít.
 • 5
  Spánek
  Co je pro spánek miminka nejdůležitější? Také jste si mysleli že ticho? 5 zásad pro dobrý spánek miminka, ale ticho tam není
 • 6
  Když miminko pláče
  Co dělat, jak jej utišit a důvod jeho pláče? Vědět, že si počínám ve prospěch miminka je pro každou z nás důležité. Chceme klid pro sebe s vědomím, že je to klid i pro miminko.
 • 7
  Jak navodit prostředí, které je miminku nejznámější?
  Jak jej utišit nebo uspat? Co vlastně potřebuje?
 • 8
  Uchování vzpomínek na novorozence – jdeme fotit
  Proč fotit novorozence, jak se na to připravit a narušíme tím jeho komfort nebo ne?

Cena e-booku je ??? Kč

Koupí e-booku nic neriskujete. Pokud po jeho přečtení zjistíte, že pro vás není užitečný, dejte mi do 14 dnů od nákupu vědět a vrátím vám peníze bez otázek zpět.

O autorce

Jsem fotografka. Miluji focení dětí všeho věku a novorozenci jsou speciální kapitolou s názvem „Je to dar.“ V tomto e-booku bych vám chtěla ukázat, jak snadno a přirozeně lze komunikovat s miminkem, pokud se na něj správně naladíte. Já tyto poznatky a zkušenosti využívám jak doma, tak ve svém ateliéru, a věřím, že budou obrovským přínosem i pro vás a vaše miminko.

Nejsem žádný specialista na děti, jen matka a žena s otevřenou myslí a pár zkušenostmi. Ráda bych se s vámi podělila jak o vědomosti načerpané teoreticky z knih a videí, tak o vlastní zkušenosti, které jsem získala z kurzů, workshopů a pak v praxi se svojí dcerou a miminky, se kterými jsem byla v bezprostředním kontaktu.

Co na e-book říkají maminky?

Na focení s Vámi si opravdu nejvíce cením trpělivosti. Na všechno je dnes málo času a každý spěchá, aby toho stihl co nejvíce. Ale když se fotí novorozená miminka, je zapotřebí pravý opak a to zpomalit. A to Vy umíte. Ani na chvilku jsem neměla pocit, že bychom Vás zdržovalo, i když focení už trvalo skoro 4 hodiny. Všechno probíhalo v poklidu, beze spěchu, zkrátka z Vaší strany s maximální trpělivostí i co se týče přestávek na kojení a ukonejšení miminka. K tomu jste ještě přátelská, vstřícná a otevřená a proto bylo focení moc příjemné.
Barbora Caltová
Fotky s těhotenským bříškem jsme jaksi nestihli, ale newborn fotky jsem chtěla za každou cenu. Fotografku jsme vybrali úplně náhodně podle reklamy, kterou má před ateliérem - chodili jsme kolem na procházku. Byla jsem trochu nervózní, jak bude vše probíhat, přece jen dcerka měla v den focení 11 dnů, fotografku jsem osobně neznala, ale vše proběhlo naposto skvěle. Paní fotografka je velice příjemná, sympatická profesionálka, která kolem sebe šíří pozitivní energii a klid, navíc to s miminky opravdu umí, takže i když dcerka nebyla zrovna dvakrát dobře naložená a s manželem jsme tudíž byli dost nervózní, paní fotografka ji dokázala snadno utišit, takže focení nakonec proběhlo bez problémů a byl to příjemný zážitek. V ateliéru bylo k dispozici mnoho rekvizit, ani jsme si nemohli vybrat, jak nejlépe miminko "upravit", i v tomto směru nám fotografka ochotně poradila. Výsledkem bylo příjemně strávené odpoledne a krásné fotky, se kterými jsme maximálně spokojeni.
Eva Osouchová
Děkujeme za ebook a focení našeho 9ti denního chlapečka. Musím říct, že jsme se obávali, že Lukášek propláče focení a z fotek nic nebude. Skvělý a profesionální přístup nám velmi pomohl a dodal jistotu. Po přečtení ebooku jsem si byli jistí, že chceme rozhodně přijít, navíc ebook měl další přínos a ne jeden, spoustu praktikujeme doma a musím říct, že si užíváme daleko více než s Terezkou, která má ted 4 roky. Tipy ve Vašem ebooku jsou skutečně z praxe a úžasné. Máme krásné fotky a dnes již 4měsíční spokojené miminko Lukáška i spokojené rodiče . Děkujeme
Aneta Chrástová

Začněte si své mateřství doopravdy užívat!

S e-bookem to zvládnete!

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte mne